KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 6318048
nr 631 8048
Gouache
tidigt 1900-tal, marinmotiv, Grundloven, mått inklusive ram: 82x55 cm, (motivets mått 57x30)
Utrop:
300 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 29 mars 2010
350 kr
450 kr
350 kr
700 kr
600 kr
700 kr
750 kr
1.200 kr
850 kr
1.200 kr
1.300 kr
Gouache